Forum Whistlowisko Strona G³ówna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

To ja też się przywitam ;)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Dla "nowych"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Syrinks



Do³±czy³: 10 Gru 2011
Posty: 37
Sk±d: Pyrlandia

PostWys³any: Nie Gru 11, 2011 18:35     Temat postu: To ja też siÄ™ przywitam ;) Odpowiedz z cytatem

Mam na imię Marta, a we flet zaczęłam dmuchać w wieku 8 lat Laughing Nauczyłam się wtedy z małą pomocą grać na flecie prostym Wink
Gdy trochę podrosłam i byłam już w miarę rozgarnięta to sama poszłam po papiery do szkoły muzycznej, które mama tylko podpisała, zdałam egzamin ze słuchu muzycznego i tak zaczęła się moja przygoda z fletem poprzecznym, która trwa do dzisiaj czyli ponad 5 lat. Dodatkowo od ponad roku przygrywam sobie na gitarze akustycznej, a także miałam styczność z piccolo, które niestety było bardzo zdezelowane i umarło śmiercią naturalną. Dodam, że liczę już 18 wiosenek Rolling Eyes
Od ponad roku grywam w orkiestrze, ale niestety z powodu matury ostatnio mało ćwiczę Mad
No i niestety na razie nie mam możliwości dalszego kształcenia się, ale może za rok, dwa spróbuję coś wykombinować Twisted Evil
Flażolet kiedyś trzymałam w rękach, może kiedyś kupię jak się wkręcę...

No i na koniec coÅ›, co bardzo lubiÄ™:
http://www.youtube.com/watch?v=diOuUYcenW0
Jeszcze nie umiem dobrze zagrać, ale przecież za parę miesięcy będę mieć najdłuższe wakacje w życiu, więc kto wie? Cool
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Dla "nowych" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group