Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

S: Szałamaja D od Johna Hancheta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ardagast



Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 19:32     Temat postu: S: Szałamaja D od Johna Hancheta Odpowiedz z cytatem

Witam Was!

Tak jak w temacie do sprzedania mam profesjonalną szałamaję w tonacji D wykonaną w warsztacie pana Johna Hancheta - znanego wytwórcy instrumentów z Anglii. Zakupiona ona została na przełomie lipca/sierpnia zeszłego roku (tj. 2011). Jestem oboistą więc wszystkie opisy które są tutaj są podpartę własnym doświadczeniem Wink
Instrument jest w stanie idealnym (w sumie używana bardzo rzadko), piękny, donośny dźwięk, wszystkie dźwięki stroją. Skala którą potrafiłem uzyskać spokojnie to od d1 do a2. Stroik nie jest zgrany, ani uszkodzony. Do szałamajki załączam instrukcję obsługi stroika po angielsku oraz palcowanie (od producenta oczywiście), a także skromny wełniany pokrowiec coby się nie kurzyła Smile Próbki dźwięku możecie usłyszeć na stronie http://www.hanchet-woodwind.co.uk/ Myślę że muzycy docenią ten piękny instrument.

Oczywiście tutaj są także zdjęcia szałamaji:
zdjęcie1
zdjęcie2
zdjęcie3
zdjęcie4
zdjęcie5

Cena jaką proponuję to 1600 zł (do negocjacji). W razie pytań prosze pisać na maila evil.dude333@gmail.com lub gg 6200058
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ardagast



Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 9:37     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oferta nadal aktualna z tym że obniżam cenę do 1200 zł ze względu że potrzebuję pilnie pieniędzy. myślę że za prawie nieużywany instrument z Anglii zakupiony pierwotnie (z wysyłką) za 400 funtów to jest to atrakcyjna cena Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ardagast



Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Opole

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 13:08     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak dla odświeżenia, a nóż ktoś się zdecyduje - oferta dalej aktualna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group