Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

S Pokrowce na fla?olety - ró?ne tonacje - na zamówienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomekscyrek

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 9:49     Temat postu: S Pokrowce na fla?olety - ró?ne tonacje - na zamówienie Odpowiedz z cytatem

Witam,
w?a?nie ruszam ze sprzeda?? POKROWCÓW NA WHISTLE ! S? one wykonywane r?cznie przeze mnie i ludzi mi zaprzyja?nionych. Wszelkie szycia jak i sam materia? jest BARDZO MOCNY. Na zdj?ciach wida? pokrowiec do fla?oletu niskotonowego D. Mo?liwe s? ró?ne kolory obszy?, ró?ne wzory (nie tylko ten celtycki) i ich inne kolory. Etui wykonane jest z IRCHY, od ?rodka natomiast znajduje si? mi?kki materia?. Mo?na równie? zamówi? pokrowiec z zamkni?ciem na rzep BEZ dop?aty Smile

CENA to 50z? ( za low ) a za pokrowiec na high whistla to 35 z? + przesy?ka.

Wszelkie zamówienia prosimy przesy?a? na adres mailowy : tomekscyrek@tlen.pl . W tre?ci prosz? poda? wszelkie niezb?dne informacje a'propos etui.
Je?eli chcecie zobaczy? jakie? dok?adniejsze zdj?cia a mo?e i filmik to wystarczy da? zna? Wink

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lulu

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 0:20     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jest szansa na takie pokrowce tyle ?e usztywniane?
Albo na ca?kowicie "twarde" z takim irchowym czym? w ?rodku? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekscyrek

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 9:07     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usztywnienie nie mia?o by sensu tak naprawd? Smile Tutaj chodzi o to by zabezpieczy? go przed drobnymi uszkodzeniami a wiem co trzeba robi? by potrzebne by?o usztywnienie Wink Natomiast ca?kowicie twardych case'ów wgl nie planujemy, gdy? takich na rynku jest mnóstwo.
Poza tym, mo?liwe, ?e b?d? takie pokrowce usztywniane w przysz?o?ci, a ?eby si? na tyle rozwin?? potrzebujemy zamówie? na te zwyczajne i co za tym idzie, opinii co robi? by je ulepsza?.
Tak?e je?eli chcesz si? do tego przy??czy? to zapraszam Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: