Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Flet prosty - konserwacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarowic
Gość

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 22:47     Temat postu: Flet prosty - konserwacja Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.

2 dni temu kupi?em sobie flet prosty sopranowy - Mollenhauer Prima. Flet jest dwucz??ciowy, ma drewniany korpus, i plastikowy ustnik "przykr?cany" do korpusu. W sklepie powiedziano mi ?ebym raz na 2-3 tygodnie odkr?ca? ustnik i smarowa? wazelin? t? cz??? drewnianego korpusu która s?u?y do wkr?cenia ustnika, aby nie by?o ?adnych problemów i wszystko si? dobrze wkr?ca?o i odkr?ca?o. Jestem kompletnie zielony je?li chodzi o flety, czy kto? móg?by mi powiedzie? czy ta metoda z wazelin? jest odpowiednia ( jakiej wazeliny u?y?, technicznej? ) i ogólnie opowiedzie? o konserwacji takiego fletu, albowiem chcia?bym aby pos?u?y? mi troche czasu Smile

Z góry dzi?kuje Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: