Forum Whistlowisko Strona G³ówna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Prośba o Pomoc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Dudy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
michu
Go¶æ





PostWys³any: Pon Pa¼ 01, 2012 20:37     Temat postu: ProÅ›ba o Pomoc Odpowiedz z cytatem

Bardzo was proszę o pomoc może i przy okazji innym którzy mają podobne problemy.
Co zrobić gdy na koncie paypal wyskakuje taki komunikat gdy chcemy zapłacić za przedmiot:
"Nie można zrealizować tej płatności, a Twoje konto nie zostało obciążone. Skontaktuj się z handlowcem w celu uzyskania dalszych informacji. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności
Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna)."
Masakra cały czas wyskakuje taki komunikat ile razy próbuję dokonać płatności.
Można jakoś obejść ten błąd?
Kontaktowałem się w tej sprawie ze sprzedającym w tej sprawie. Czekam na odpowiedź od niego. Nie chciał bym być wzięty za nieuczciwego użytkownika ebaya a przecież nie z mojej winy jest ten błąd...
Bardzo proszę o pomoc bo może przyda się to innym też.
Jednak z dudami wiąże się dużo wyrzeczeń jak widzę i bólu w zdobywaniu instrumentu ale to co piękne i dobre zawsze rodzi się w bólu Smile
Powrót do góry
adam prószyński



Do³±czy³: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Sk±d: Dzierzkowice

PostWys³any: Pon Pa¼ 01, 2012 22:13     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używałeś już wcześniej Pay Pala czy to pierwszy raz?
Jeśli pierwszy musisz poczekać na aktywację konta. ¦ciągają ci 1 dolara i na wyciągu z konta bankowego dostajesz numer transakcji Wpisujesz potem ten numer do swoich ustawień Pay Pal i możesz płacić....ale jeśli nic się nie zmieniło w przepisach Pay Pal na początek tak było u mnie mogłem płacić tylko do 150$ Musiałem zwiększyć limity płatności na Paypalu, ale jak to robiłem nie pamiętam, bo było to ze 7 lat temu. CAły czas mowa o zciąganiu kasy z Karty kredytowej. Teraz można sobie dolać pieniądze na konto Pay Pal, ale trzeba pamietać , ze musi być zrobiony tylko z konta podpiętego do PayPal. Mam nadzieję że trochę pomogłem. A co kupiłeś?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
michal18c



Do³±czy³: 18 Sty 2008
Posty: 326
Sk±d: MÄ…kolno

PostWys³any: Pon Pa¼ 01, 2012 22:14     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z działem obsługi klienta po zalogowaniu przejdź na dół strony kliknij "Kontakt z nami" dalej zakładka "zadzwoń do nas". Tak będzie najszybciej.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
michu
Go¶æ





PostWys³any: Wto Pa¼ 02, 2012 7:50     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak kupiłem i teraz spróbuję jeszcze raz zapłacić jeśli to nie pomoże zadzwonię do nich...
Uff kamień z serca. Wszedłem na stronę i dziś zadziałała płatność i zrobiłem ją przed chwilą Smile
Od razu powiem dzieląc się z innymi: jeśli wyskakuje wam taki błąd na PayPalu jak mnie to nie ma co wpadać w panikę. Może się to wiązać z tym, że w serwisie są prowadzone jakieś prace techniczne albo występują jakieś techniczne trudności. Najlepiej skontaktować się ze sprzedającym i powiedzieć że zapłacimy jak tylko usterka na serwisie minie Smile
Więc wielka radocha u mnie bo stałem się posiadaczem chociaż fizycznie jeszcze nie mam dud w rękach:

http://www.ebay.co.uk/itm/Uilleann-Pipes-Practise-Set-/280982245597?pt=UK_Woodwind_Instruments&hash=item416bd8d0dd

Teraz tylko czekać Smile i to oczekiwanie będzie bardzo przyjemne Smile
Jeszcze na szybkości takie pytanie do czego służy ta klapka z tyłu poniżej kciuka? Czy to jest może keyblock z jakimś półtonem ?
Powrót do góry
adam prószyński



Do³±czy³: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Sk±d: Dzierzkowice

PostWys³any: Wto Pa¼ 02, 2012 10:59     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to moje gratulacje. A ta klapka to dźwięk C.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Dudy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group