Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Czyszczenie i konserwacja/sezonowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dudy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
michu
Go¶ć





PostWysłany: Sro PaĽ 10, 2012 9:27     Temat postu: Czyszczenie i konserwacja/sezonowanie Odpowiedz z cytatem

Witam jeszcze raz.
Moje pytanie do osób które grają na uilleannach i mają już jakieś doświadczenie Smile
Znacie jakieĹ› dobre sposoby na czyszczenie i konserwacjÄ™ dud?
Co najlepiej polecacie do konserwacji i czyszczenia chantera w tym do klap bocznych?
Na co zwrócić uwagę i jakich narzędzi użyć przy czyszczeniu oraz jakie są najlepsze środki dostępne u nas w Polsce? Czy dadzą radę środki do czyszczenia i konserwacji instrumentów drewnianych?
Co do worka to co najlepiej polecacie do sezonowania i czyszczenia?
Temat trudny bo dobierając złe środki można zniszczyć instrument i tego bardzo się obawiam dla tego chcę się spytać bardziej doświadczonych.
Jeśli chodzi o narzędzia to potrzebne są wyciory, szmatki czy może są jeszcze jakieś inne które by się przydały? W jaki sposób czyścić nasze dudy?
Co do dud to cały czas czekam na przesyłkę ale jak dojdzie chcę po przetestowaniu wyczyścić cały instrument gdyż przydało by się trochę go wyczyścić i zakonserwować jako że nie był grany jakiś czas.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dudy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group