Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pro?ba o Pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dudy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michu
Gość

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 20:37     Temat postu: Pro?ba o Pomoc Odpowiedz z cytatem

Bardzo was prosz? o pomoc mo?e i przy okazji innym którzy maj? podobne problemy.
Co zrobi? gdy na koncie paypal wyskakuje taki komunikat gdy chcemy zap?aci? za przedmiot:
"Nie mo?na zrealizowa? tej p?atno?ci, a Twoje konto nie zosta?o obci??one. Skontaktuj si? z handlowcem w celu uzyskania dalszych informacji. Powró? do witryny handlowca i spróbuj u?y? innej formy p?atno?ci
Niestety, w tej chwili nie mo?emy przetworzy? p?atno?ci za po?rednictwem Twojego konta PayPal. Powró? do witryny handlowca i spróbuj u?y? innej formy p?atno?ci (o ile jest dost?pna)."
Masakra ca?y czas wyskakuje taki komunikat ile razy próbuj? dokona? p?atno?ci.
Mo?na jako? obej?? ten b??d?
Kontaktowa?em si? w tej sprawie ze sprzedaj?cym w tej sprawie. Czekam na odpowied? od niego. Nie chcia? bym by? wzi?ty za nieuczciwego u?ytkownika ebaya a przecie? nie z mojej winy jest ten b??d...
Bardzo prosz? o pomoc bo mo?e przyda si? to innym te?.
Jednak z dudami wi??e si? du?o wyrzecze? jak widz? i bólu w zdobywaniu instrumentu ale to co pi?kne i dobre zawsze rodzi si? w bólu Smile
Powrót do góry
adam prószy?ski

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 22:13     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U?ywa?e? ju? wcze?niej Pay Pala czy to pierwszy raz?
Je?li pierwszy musisz poczeka? na aktywacj? konta. Ści?gaj? ci 1 dolara i na wyci?gu z konta bankowego dostajesz numer transakcji Wpisujesz potem ten numer do swoich ustawie? Pay Pal i mo?esz p?aci?....ale je?li nic si? nie zmieni?o w przepisach Pay Pal na pocz?tek tak by?o u mnie mog?em p?aci? tylko do 150$ Musia?em zwi?kszy? limity p?atno?ci na Paypalu, ale jak to robi?em nie pami?tam, bo by?o to ze 7 lat temu. CA?y czas mowa o zci?ganiu kasy z Karty kredytowej. Teraz mo?na sobie dola? pieni?dze na konto Pay Pal, ale trzeba pamieta? , ze musi by? zrobiony tylko z konta podpi?tego do PayPal. Mam nadziej? ?e troch? pomog?em. A co kupi?e??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michal18c

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 22:14     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj si? z dzia?em obs?ugi klienta po zalogowaniu przejd? na dó? strony kliknij "Kontakt z nami" dalej zak?adka "zadzwo? do nas". Tak b?dzie najszybciej.
Powrót do góry
michu
Gość

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 7:50     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak kupi?em i teraz spróbuj? jeszcze raz zap?aci? je?li to nie pomo?e zadzwoni? do nich...
Uff kamie? z serca. Wszed?em na stron? i dzi? zadzia?a?a p?atno?? i zrobi?em j? przed chwil? Smile
Od razu powiem dziel?c si? z innymi: je?li wyskakuje wam taki b??d na PayPalu jak mnie to nie ma co wpada? w panik?. Mo?e si? to wi?za? z tym, ?e w serwisie s? prowadzone jakie? prace techniczne albo wyst?puj? jakie? techniczne trudno?ci. Najlepiej skontaktowa? si? ze sprzedaj?cym i powiedzie? ?e zap?acimy jak tylko usterka na serwisie minie Smile
Wi?c wielka radocha u mnie bo sta?em si? posiadaczem chocia? fizycznie jeszcze nie mam dud w r?kach:

http://www.ebay.co.uk/itm/Uilleann-Pipes-Practise-Set-/280982245597?pt=UK_Woodwind_Instruments&hash=item416bd8d0dd

Teraz tylko czeka? Smile i to oczekiwanie b?dzie bardzo przyjemne Smile
Jeszcze na szybko?ci takie pytanie do czego s?u?y ta klapka z ty?u poni?ej kciuka? Czy to jest mo?e keyblock z jakim? pó?tonem ?
Powrót do góry
adam prószy?ski

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 10:59     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to moje gratulacje. A ta klapka to d?wi?k C.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dudy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: