Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomocy !!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
S?awomir Kula
Gość

PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 16:03     Temat postu: Pomocy !!! Odpowiedz z cytatem

Dosta?em powiadomienie ?e mam nowa wiadomo?c otwieram i tam nie ma nic.Zrobi?em nagranie na moim duduku i chce mp3 jakos wsadzi? , nie wiem jak .Napiszcie do mnie na slawomir.kula@interface.pl lub SKYPE slawomirkula22 . Stroik mo?na podskroba? Bardzo delikatnie jest wtedy l?ejszy do grania .ucina? nie radz?. B?dzie wtedy twardszy ale krutszy daje wy?szy dzwiek i nie bedzie stroi?. ja mam drugi stroik troche krutszy i niestety insrument poszed? pó? tonu do góry i dzwieki nie strj? zupe?nie. jest mozliwo?c (narazie nie wyprobowana) by nawin?? wiecej nitki , a wtedy p?ycej wejdzie stroik w instrument i obni?e dzwiek spowrotem do w?a?ciwego. Pozdrawiam .
Powrót do góry
michal18c

PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 18:11     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mp3 to najlepiej na soundcloud lub reverbnation wysy?a?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
S?awomir Kula
Gość

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 16:30     Temat postu: mój duduk Odpowiedz z cytatem

http://soundcloud.com/slawomirkula/m-j-duduk-1
Wsadzi?em co? ale nie umiem tego odegra? .Czy to wam gra? Dlaczego ja nie potrafie odegra? tych plików tam zamieszczonych
Powrót do góry
Syrinks

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 16:34     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wszystko gra, ?adne wibrato Smile

Zrób zrzut ekranu tego, co Ci si? wy?wietla po otworzeniu linka, wrzu? tutaj, ?eby zobaczy?, czemu u Cb nie odtwarza.
Powrót do góry
michal18c

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 20:20     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj w innej przegl?darce. Po zalogowaniu w SC przechodzisz do You -->Tracks i klikasz na to. Wy?wietli Ci si? strona z Twoimi utworami. Je?eli chodzi o odtwarzacz, je?eli po klikni?ciu w pomara?czowe kó?ko ze strza?k? nie odtwarza mo?e to wina przegl?darki. Jaki czas temu SoundCloud przesz?o z flash'a na HTML5. Je?eli masz firefoxa - spróbuj wyczy?ci? cache i usun?? ciasteczka - powinno pomóc.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: