Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Władysław Pogoda

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Folk polski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 8:24     Temat postu: Władysław Pogoda Odpowiedz z cytatem

Ostatnio trafiłam na koncert Władysława Pogody z Kolbuszowej (a właśc. z Hucini k.Kolbuszowej) i jego kapela stałą się moją ulubioną, jeśli chodzi o kapele muzykanckie, a nie współczesne folki. Jeśli będziecie mieli okazję to nie przegapcie jej. Mają wielkiego powera, piosnki ze sprośnymi pieśniami. naprawdę miło się tego słucha Smile
http://merlin.pl/Polish-Folk-Music-Vol-4_Kapela-Wladyslawa-Pogody/browse/product/4,472946.html
tu można znaleźc fragmenty, aczkolwiek na żyhwo, jak się widzi Pogodę to jest zupełnie inaczej.
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adam prószyński



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Skąd: Dzierzkowice

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 16:16     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam te klimaty. Sam jestem twórcą ludowym (pisanki i wycinanki) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 10:00     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię te klimaty. Grałem kiedyś nawet trochę w tego typu zespole - Sielskiej Kapeli Weselnej znanej dziś jako Transkapela. Również polecam.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Folk polski Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group