Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bombarda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Peter_Piper



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 20:40     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy!

Owszem, brzmi znośnie, raz na ileś modeli zdarzy się jakiś lepszy, choć i w tym z filmiku górne dźwięki pozostawiają wiele do życzenia. Prawdziwa bombarda śpiewa, a nie, za przeproszeniem, wypierdza dźwięki Razz
_________________
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek Apanasewicz



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: GiĹźycko

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 10:54     Temat postu: sprzedam bombardę Odpowiedz z cytatem

Lutnicza BOMBARDA w tonacji C

Zamówiona i kupiona u bretońskiego lutnika Christiana Besrechel

http://en.wikipedia.org/wiki/Bombard_%28music%29

Dawałem do sprawdzenia instrument tu na miejscu, grał na niej Michał Żak i potem była u Piotrka Lasko gdzie razem muzykowaliśmy w zespole North Wind
Do bombardy dodam cztery reeds-y które zakupiłem razem z bombardą.

Kupiłem ją za 1200 zł w przeliczeniu na „nasze” a sprzedam po znajomości za 1000 zł bo szkoda mi Ĺźe stoi nieuĹźywana. Nie mam gdzie ćwiczyć i nie daje rady tak mocno dmuchać :)

Pozdrawiam z GiĹźycka
Jacek Apanasewicz
508 258 210
jacek_apanasewicz1@tlen.pl

PS. Będę Festiwalu Zamek w Będzinie 2012 , mogę zabrać ze sobą instrument. Zdjęcia mogę wysłać na email.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group