Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Flet prosty - konserwacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
Jarowic
Go¶ć





PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 22:47     Temat postu: Flet prosty - konserwacja Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, to mĂłj pierwszy post na tym forum.

2 dni temu kupiłem sobie flet prosty sopranowy - Mollenhauer Prima. Flet jest dwuczęściowy, ma drewniany korpus, i plastikowy ustnik "przykręcany" do korpusu. W sklepie powiedziano mi żebym raz na 2-3 tygodnie odkręcał ustnik i smarował wazeliną tę część drewnianego korpusu która służy do wkręcenia ustnika, aby nie było żadnych problemów i wszystko się dobrze wkręcało i odkręcało. Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o flety, czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy ta metoda z wazeliną jest odpowiednia ( jakiej wazeliny użyć, technicznej? ) i ogólnie opowiedzieć o konserwacji takiego fletu, albowiem chciałbym aby posłużył mi troche czasu Smile

Z góry dziękuje Very Happy
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group